Iwona Barańska ekspertem Krajowego Instytutu Cyberbezpieczeństwa

Z dumą ogłaszamy, że do grona ekspertów Krajowego Instytutu Cyberbezpieczeństwa dołączyła Iwona Barańska – specjalista ds. funduszy, zamówień publicznych i HR z ponad 20-letnim stażem zarówno po stronie instytucji przyznającej dotacje, jak i po stronie beneficjenta. Nowy specjalista w naszym gronie to gwarancja jeszcze wyższej jakości usług, a także wzmocnienie kompetencji w obszarze zamówień publicznych oraz pozyskiwania wszelkiego rodzaju dotacji.

Iwona Barańska to certyfikowany specjalista ds. zamówień publicznych z 17-letnim doświadczeniem w pracy w urzędach administracji rządowej i samorządowej. Asesor w procesach rekrutacyjnych, menedżer z międzynarodowym certyfikatem ILM, analiza danych i raportowanie. Jest absolwentką administrowania funduszami Szkoły Głównej Handlowej, Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Marketingu i Zarządzania Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych.

Specjalizuje się w zagadnieniach pozyskiwania dofinansowania i zarządzania projektami realizowanymi przez przedsiębiorstwa. Przygotowywała i prowadziła projekty dotyczące m.in. badań i rozwoju, cyfryzacji, edukacji czy ochrony zdrowia, a także w dziedzinie zatrudnienia i innowacji społecznych. Koordynatorka projektów związanych z opracowaniem strategii rozwoju. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozliczania środków unijnych.