Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa partnerem KnowBe4

Miło nam poinformować, że nasz Instytut oficjalnie dołączył do grona partnerów światowego lidera w dziedzinie szkoleń z zakresu cybersecurity – KnowBe4. Mamy nadzieję, że możliwości platformy, dostęp do najświeższych i najwyższych jakościowo materiałów, innowacyjne metody nauki w połączeniu z naszą wiedzą wprowadzą na rynek nową jakość, przynosząc jeszcze większe zadowolenie naszych Klientów. KnowBe4 to światowy lider oprogramowania do nauki online z zakresu cyberbezpieczeństwa. Co istotne, platforma dla polskich użytkowników jest w pełni bezpieczna – centra danych zlokalizowane są w Niemczech oraz Irlandii, jest ona także w pełni dostosowana do przepisów RODO, a pracownicy platformy przechodzą regularne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, tak aby jak najlepiej chronić powierzone im dane Klientów.

KnowBe4 partner Polska


KnowBe4 to firma wywodząca się z Niemiec, która może pochwalić się grupą ponad 50 tysięcy klientów na całym świecie.

Co Państwu daje nasze partnerstwo z KnowBe4? Dostęp do platformy uzyskany za naszym pośrednictwem to dla Państwa najskuteczniejsze szkolenia z zakresu cybersecurity online, ponad 230 obszarów tematycznych, możliwość nauki w wielu językach, pełne raportowanie z podziałem na wszystkich uczestników szkolenia. Co ważne, materiały szkoleniowe są nieustannie aktualizowane i wzbogacane o nowe trendy, tak aby jak najlepiej odpowiadać na aktualne wyzwania, z jakimi borykają się polskie firmy i instytucje.

KnowBe4 Partner Polska kontakt

Zapewniamy zarówno dostęp do platformy oraz dostępnych w niej materiałów w formie samodzielnej obsługi po stronie klienta, jak i dostęp z pełnym zarządzaniem po naszej stronie. Wówczas to my, w uzgodnieniu z Klientem, przygotowujemy harmonogram szkoleń, ich tematykę, wykonujemy testy socjotechniczne rozłożone nawet na wiele miesięcy współpracy. Pełna automatyzacja oraz intuicyjna obsługa sprawiaja, że klienci z łatwością korzystają z funkcjonalności platformy.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.