Przygotuj swoje dziecko na wakacje – zapraszamy na bezpłatny webinar

Czy wiesz jak rozmawiać o zagrożeniach w sieci ze swoim dzieckiem? Na co i dlaczego należy uważać i czy kontrole rodzicielskie są skuteczne? Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa oraz Fundacja Intelligent Technologies zapraszają na bezpłatny webinar “Bezpieczne wakacje w sieci”, podczas którego prelegenci odpowiedzą na kluczowe pytania związane z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą internet. Spotkanie on-line odbędzie się 30 czerwca o godz. 18.00 na platformie Ms Teams. Zapisz się już dziś i skorzystaj z wyjątkowej wiedzy psychologów oraz specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.
ZAPISZ SIĘ – KLIKNIJ TUTAJ

Wakacje – dla jednych wiążą się z upragnionym odpoczynkiem, dla cyberprzestępców stają się doskonałym czasem na aktywność w sieci. Jako rodzice nie zawsze mamy czas i możliwość, by na bieżąco kontrolować, co nasza pociecha ogląda i czyta w sieci. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, z myślą o rodzinach, które chcą z głową i bezpiecznie korzystać z internetu, Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa oraz Fundacja Intelligent Technologies przygotowali wyjątkowe spotkanie on-line.
Gośćmi specjalnymi spotkania, którzy wystąpią w roli prelegentów będą:

Bartosz Jasiński – psycholog, specjalista z zakresu neuropsychologii klinicznej

Piotr Kukla – specjalista ds. IT z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalista ds. bezpieczeństwa sieci.

Webinar obejmie zarówno część psychologiczną, jak i praktyczną, podczas której nie zabraknie czasu na rundę pytań od uczestników, z którymi zmierzą się nasi prelegenci.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisz się już dziś! ZAPISZ SIĘ – KLIKNIJ TUTAJ