Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa

  • Home
  • Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Wiedza i świadomość pracowników to dziś jeden z kluczowych elementów bezpieczeństwa informatycznego. Nie wystarczy odpowiedni sprzęt i zabezpieczenia – to ludzie, którzy go obsługują muszą znać podstawy bezpiecznego zachowania w sieci. Z myślą o nich Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa organizuje szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników nietechnicznych.

Adresujemy je do tzw. zwykłych użytkowników komputerów, którzy na co dzień pracują w firmowej sieci, korzystając z firmowego komputera, ale nie maja podstawowej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Program szkolenia obejmuje m.in. tworzenie skutecznych haseł, obsługę managera haseł, weryfikowanaie czy dana strona jest bezpieczna, co wolno a czego niewolno robić na służbowym komputerze itp. Szkolenie wieńczy uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę.
Na szkolenie dla pracowników nietechnicznych zapraszamy wszystkie firmy i instytucje, które chcą podnieść świadomość cyberbezpieczeństwa swojego personelu.

Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa

 

Cyberbezpieczeństwo dla nieinformatyków

Related Posts

Odszyfrowywanie danych

Jesteś ofiarą ataku? Pomożemy odszyfrować dane i odzyskać zasoby stracone w wyniku ataku.

Read More

Doradztwo i pomoc w przetargach związanych z IT

Doradztwo i pomoc w przetargach związanych z IT Twoja firma potrzebuje wsparcia w zakresie przygotowania

Read More

Asysta techniczna

Pomoc techniczna przy wdrożeniach umożliwiająca reakcję na niechciane incydenty w newralgicznych momentach funkcjonowania firmy.

Read More