Szkolimy w Gminie Wołomin

Z naszej oferty szkoleń z podstaw cyberbezpieczeństwa postanowiła skorzystać kolejna gmina – tym razem Wołomin. Prowadzimy właśnie kilkudniowe szkolenie dla pracowników tamtejszego samorządu. Warsztaty z teoretycznych oraz praktycznych aspektów bezpieczeństwa w sieci prowadzi nasz ekspert ds. cyberbezpieczeństwa – Piotr Kukla.

Doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowych szkoleń w jednostkach samorządu terytorialnego, odpowiedź zwrotna od jej uczestników, pytania oraz wątpliwości pojawiające się podczas warsztatów – to wszystko pozwala nam odpowiadać na bieżące problemy samorządów oraz przekazywać idealnie dopasowaną wiedzę. Nasze szkolenia są nie tylko personalizowane i dostosowane do oczekiwań konkretnych Klientów, ale także dzięki przyjaznej formie licznych case study niezwykle skuteczne w nauczaniu.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak istotnym procesie, jakim jest poszerzanie kompetencji cyfrowych wśród samorządów, na lokalnym szczeblu, gdzie niejednokrotnie to czynnik ludzki, czyli pracownicy, są słabym ogniwem w całym mechanizmie obrony przed cyberzagrożeniami.

To zapewne nie ostatnie nasze szkolenie tego typu i kolejna okazja do ciekawych i wartościowych spotkań.