Uwaga smartfon – zapraszamy na konferencję

Już 10 maja w Krakowie odbędzie się konferencja “Uwaga smartfon”, która będzie poświęcona nadużywaniu telefonów przez dzieci i młodzież. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Nie da się ukryć, iż żyjemy w świecie smartfonów i powszechnego dostępu do nowych technologii. Z jednej strony, okazały się one dobrodziejstwem i przydatnym narzędziem również dla dzieci, z drugiej mogą stać się źródłem problemów, uzależnień, a nawet niebezpiecznych treści i hejtu. Jak mądrze korzystać ze smartfonów i jak kontrolować dostęp do nowych technologii u dzieci? Na te i inne pytania odpowiedzą liczni prelegenci z całego świata, polscy specjaliści z ramienia Ministerstwa Cyfryzacji, psychoterapeuci, przedstawiciele wyższych uczelni oraz organizacji zajmujących się na co dzień tematyką aktywności najmłodszego pokolenia w cyberprzestrzeni. Organizatorem konferencji jest Fundacja Projekt PL.

Wydarzenie odbędzie się 10 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Początek o godz. 9.00.
Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Aby wziąć w niej udział wystarczy zarejestrować się na stronie www.uwagasmartfon.pl

W imieniu organizatorów gorąco zachęcamy do udziału.