Wdrożenie ISO 27001 w JST

Wdrożenie ISO 27001 w JST

Wdrożenie ISO 27001 w JST

Wdrożymy system ISO 27001 bezpieczeństwa informacji w Twojej Jednostce Samorządu Terytorialnego. Możemy zająć się wyłącznie opracowaniem dokumentacji bądź pójść krok dalej i skutecznie wdrożyć je w życie w Twoim Urzędzie Miasta, Gminy czy innej instytucji publicznej.

Norma ISO 27001

 

Jest to wiodąca norma międzynarodowa opublikowana przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (z ang. International Organization for Standarization tj. ISO) . Opracowana przez wiodących ekspertów ds. bezpieczeństwa informacji. Ma ona zastosowanie w każdej branży i każdej wielkości firmy, instytucji czy organizacji. ISO 27001 oparte jest na procesie zarządzania ryzykiem: dowiedz się gdzie są zagrożenia, a następnie systematycznie przeciwdziałaj. Norma określa minimalny zestaw polityk, procedur, planów, zapisów i innych udokumentowanych informacji, które są niezbędne, aby zapewnić zgodność.

Wdrożenie ISO 27001

Celem ISO 27001 jest:
Poufność – wyłącznie upoważnione osoby mają prawo dostępu do informacji
Integralność- wyłącznie upoważnione osoby mogą zmieniać informacje
Dostępność- informacje muszą być dostępne dla upoważnionych osób zawsze, gdy jest to potrzebne.

Korzyści dla Twojej Jednostki to m.in.
Zgodność
Zwiększenie bezpieczeństwa
Obniżenie kosztów
Optymalizacja procesów

Dlaczego wdrażać ISO 27001 z Krajowym Instytutem Cyberbezpieczeństwa ?

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Po utworzeniu dokumentacji i wdrożeniu normy gwarantujemy uzyskanie certyfikatu ISO 27001 przez akredytowaną jednostkę certyfikującą. Postaw na doświadczenie i wiedzę, która pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa w Twojej jednostce. Skorzystanie z profesjonalnej firmy w celu kompleksowego wdrożenia normy pozwoli na sprawne przygotowanie dokumentacji, dostosowanie poziomu zabezpieczeń do specyfiki jednostki, ale również na skuteczne przeszkolenie pracowników.