Szkolenie z wdrożenia SZBI zgodnie z normą ISO 27001

Szkolenie z wdrożenia SZBI zgodnie z normą ISO 27001

Zapraszamy na praktyczne szkolenia z wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z międzynarodową normą ISO 27001 standaryzującą systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. W trakcie spotkania szczegółowo omówimy jak, krok po kroku, wdrożyć SZBI oraz jak utworzyć wymaganą dokumentację. Szkolenie prowadzone jest w formule wykładu z elementami warsztatowymi, co umożliwia uczestnikom naszych szkoleń zdobycie pełnej wiedzy teoretycznej i praktyczne na temat procedur, technik zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz prac nad dokumentacją, a także z wachlarzem przydatnych technik stosowanych w analizie ryzyka – która jest nieodłącznym elementem skutecznego działania w zakresie cyberzabezpieczeń. Dzielimy się także dobrymi praktykami oraz doświadczeniami wyniesionymi z wdrożeń w innych podmiotach, dzięki której możemy płynnie i bezproblemowo zaimplementować System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w każdej instytucji. Nasze szkolenie adresowane jest do kadry zarządzającej, pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji, a także informatyków.

Co umiesz po naszym szkoleniu z wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

Celem szkolenia jest wyposażenie naszych odbiorców w pełną wiedzę potrzebną do wdrożenia i utrzymywania systemu zarządzania bezpieczeństwa informacji w oparciu o wymagania zawarte w normie ISO 27001, przekazanie możliwych technik zarządzania bezpieczeństwem informacji, nauczenie uczestników oceny stanu bezpieczeństwa informacji w ich podmiotach, czyli praktycznego zastosowania technik i narzędzi analizy ryzyka i pracy z dokumentacją. Z nami uczą się także jak stworzyć strategię SZBI oraz wdrożyć ją w organizacji oraz jak ją systematycznie usprawniać. Po przebytym szkoleniu uczestnicy bez problemu tworzą samodzielnie dokumentację, potrafią także płynnie korzystać z szerokiego spektrum narzędzi i technik podczas tworzenia analizy ryzyka w swojej organizacji.

Dlaczego właśnie my?

Nasze szkolenia prowadzą uznani eksperci w zakresie cyberbezpieczeństwa. Ich wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy. O wysokich kwalifikacjach i niezwykłym doświadczeniu naszych trenerów świadczyć może fakt, że regularnie są proszeni o ich opinię w zakresie zdarzeń w cyberprzestrzeni -które są publikowane na łamach różnych portali informacyjnych i specjalistycznych.

SZBI szkolenie z wdrożenia

Szkolenie jest zamknięte i dedykowane wybranej grupie odbiorców. Istnieje możliwość organizacji szkolenia „szytego na miarę” zamawiającego, tj. zawierające bardzo szczegółowe aspekty związane m.in. z branżą oraz specyfiką danej organizacji. Wspólnie z Państwem możemy stworzyć program szkolenia odpowiadający idealnie na Państwa potrzeby – możemy położyć nacisk na kwestie formalne, związane z dokumentacją, jak również skupić się na samym przećwiczeniu przygotowywania dokumentów czy realizacji systematycznej analizy ryzyka i zarządzania systemem już po jego wdrożeniu. To Państwo decydują o ostatecznym kształcie agendy spotkania. Ze względu na indywidualny charakter szkoleń, ich dokładny zakres, czas i cena są ustalane indywidualnie wraz z Państwem – po dokładnym poznaniu potrzeb. Chcemy, aby kurs pomógł Państwu osiągnąć wyznaczone cele.

Zapraszamy do kontaktu.

Szkolenie z wdrożenia SZBI zgodnie z normą ISO 27001