Testy penetracyjne

  • Home
  • Testy penetracyjne
Testy penetracyjne

Testy penetracyjne firmy

Testy penetracyjne polegają na atakowaniu infrastruktury, sieci klienta poprzez wszelkiego rodzaju luki w systemie, tzw. podatności. Testy wykonuje zespół wykwalifikowanych specjalistów IT, którzy posiadają bogate doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami różnej wielkości, z różnych branż. To doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie kompleksowych testów, które obejmują wszystkie, możliwie wrażliwe obszary w firmie.
Testy wieńczy raport znalezionych problemów wraz z rekomendacjami jak te podatności usunąć. Koszt jest ustalany indywidulanie w zależnie od wielkości przedsiębiorstwa.Atakowanie infrastruktury, zasobów, aplikacji oraz systemów klienta za jego zgodą. Weryfikacja jego słabych stron.

Testy penetracyjne cennik

Cena wykonania testów penetracyjnych ustalana jest indywidualnie. Zależy ona od wielkości firmy, jej specyfiki, a także wielkości infrastruktury. Raport wraz z rekomendacjami, które pozwolą firmie uzyskać pełne bezpieczeństwo przekazywane są bezpłatnie.

Testy penetracyjne dla dużej firmy

Related Posts

Asysta techniczna

Pomoc techniczna przy wdrożeniach umożliwiająca reakcję na niechciane incydenty w newralgicznych momentach funkcjonowania firmy.

Read More

Doradztwo i pomoc w przetargach związanych z IT

Doradztwo i pomoc w przetargach związanych z IT Twoja firma potrzebuje wsparcia w zakresie przygotowania

Read More

Doradztwo IT

Analiza biznesowa i systemowa, doradztwo przy wyborze systemów IT oraz firmy wdrożeniowej, doradztwo przy kierunkach

Read More